logo2

Od Was o nas

Comments

 • Organizując nasze wesele stawialiśmy na wysoki poziom usług. Oboje chcieliśmy powierzyć współtworzenie Naszego Dnia osobom, które uwiecznią go najlepiej jak tylko jest to możliwe. Ten kto organizował swoje wesele wie jak ciężko znaleźć ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją- i to chcieliśmy zobaczyć w realizacjach ekipy filmowej, którą wybierzemy. W związku z tym Cinema Wilk był dla nas jasnym wyborem. Film, który otrzymaliśmy jest arcydziełem! Widać ile czasu zostało włożone patrząc na detale dopracowane w każdym calu. Bardzo Wam dziękujemy za piękną pamiątkę na resztę życia i za świetną współpracę w dniu ślubu- jesteście THE BEST!! Polecamy Was każdemu komu zależy na współpracy z profesjonalistami, którzy wiedzą jak oddać atmosferę wesela na filmie robiąc to z efektem "wow"

  Magda i Bartek październik 31
 • Film przeszedł Nasze oczekiwania. Jest po prostu cudowny. Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za Waszą pracę. Jesteście SUPER :) profesjonalni i niezauważalni. Każdemu polecamy Cinema Wilk . Cóż wiecej pisac nie ma lepszych od Was :) Jeszcze raz dziękujemy z wspaniałą pamiątkę na całe życie . Jesteście MEGA .
  Pozdrawiamy ... liczmy na to ze jeszcze będzie okazja sie spotkać...


  Kasia i Andrzej

  Katarzyna i Andrzej wrzesień 05
 • Nie ma takich słów jakimi chcielibyśmy podziękować Cinema Wilk za tak wspaniałą pamiątkę na całe życie.
  Organizując Nasz dzień nie chcieliśmy brać kamerzysty lecz gdy napotkałam przez przypadek film z Cinema Wilk razem z mężem od razu zmieniliśmy zdanie i nie żałujemy tego :)
  Od pierwszych chwil spotkania czuliśmy się razem jak w rodzinie bez jakiegokolwiek stresu :)
  Przez całą imprezę wg nie odczuwaliśmy dyskomfortu i oglądając teraz film nawet nie wiedziałam jak bardzo byliście niezauważalni przez gości :)
  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć jak profesjonalnie wykonujecie swoją pracę i z jaką pasją i sercem.
  Piękne ujęcia aż się łezka w oku kręci i film można oglądać bez końca :)
  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca ;)

  Kasia i Adrian

  Katarzyna Chmielewska maj 24
 • My od razu wiedzieliśmy czego chcemy, czego oczekujemy od kamerzysty. Wiadomo każdy chce, aby kamerzysta wykazywał się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem. My też tak chcieliśmy, ale dla nas jednak to było za mało. Poszukiwaliśmy kogoś kto stworzy taką pamiątkę z naszego ślubu, którą będzie można oglądać bez końca i nigdy nie będzie nudna. Kogoś kto wkłada całe swoje serce do tego co robi i to co robi jest jego pasją, a nie tylko metodą na zarobienie. Dodatkowo problemem była niechęć rodziców co do obecności kamerzysty na weselu, a bo goście się krępują, wstydzą, nie chcą się bawić- bzdura! Uparliśmy się, postawiliśmy na Cinema Wilk. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to był najlepszy wybór!
  W dniu ślubu od samego początku stworzyli bardzo przyjazną atmosferę. Czuliśmy się przy nich jakbyśmy się znali od lat. Ich praca przebiega na maksymalnym skupieniu- efekty widać na filmie. Cinema Wilk zwraca uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły, których para młoda na swoim przyjęciu często nawet nie zauważa. Przez całe przyjęcie byli praktycznie niezauważalni, a to spowodowało, że goście bawili się non stop i nie czuli się niekomfortowo. Na filmie widać, że goście nawet nie byli świadomi, że kamera jest skupiona na nich w danym momencie. Super są także ujęte dzieci, które także mają swoją chwilę na płycie :)
  Nie ma ani jednej rzeczy z której mogłabym być choć odrobine niezadowolona!
  Film jest wykonany w najwyższej jakości i zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Trwa ponad dwie godziny, ale jego montaż jest tak świetny, że wydaje się jakby to była chwila, która się zatrzymała, a my tak jakbyśmy wczoraj to przeżywali. Emocje sięgają zenitu podczas oglądania, wszystko wraca na nowo :)
  Reakcja rodziców mówi sama za siebie. Na maksa wzruszeni i oczarowani :) zmienili zdanie co do kamerzysty na weselu, a to dzięki Cinama Wilk.
  Tata powiedział: Wiesz jak jest. Czterech pancernych, których uwielbiam, oglądam odkąd pamiętam, a i tak zawsze wzbudzają we mnie takie emocje jakbym oglądał ich po raz pierwszy. Tak samo jest z Waszym filmem ze ślubu. Nigdy nie będą miał dość.
  I fakt tata po dzień dzisiejszy, łapie za płytę, siada i ogląda :) a od ślubu minęło już ponad rok.
  Jeśli czytając to zastanawiasz się czy warto to my mówimy, że WARTO! To była najlepsza inwestycja jeśli chodzi o wesele! Bez wątpliwości!

  Teraz co do Was moim drodzy Cinema Wilk, a zwłaszcza co do Ciebie Łukaszu :)
  Z całego serca dziękujemy Ci i będziemy dozgonnie wdzięczni za uchwycenie i uwiecznienie naszego pięknego dnia w tak wspaniały sposób. Dziękujemy Ci za serce jakie włożyłeś w to dzieło :) nigdy się nie zmieniaj i rób to co robisz bo robisz to najlepiej, a doświadczenie którego masz aż nad to jest tylko tego dowodem :)
  Jesteś mega! :) powodzenia!

  Karolina i Arek

  Karolina Reichert listopad 09
 • Pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Niebanalne ujęcia, dynamiczne sceny, uchwycenie emocji i specyficznego charakteru dnia naszego ślubu. Powstał film wzruszający i nastrojowy. Bardzo dobra jakość filmu, zarówno obrazu jak i dźwięku. Zespół Cinema Wilk pracuje podczas ceremonii w sposób niezauważalny, co nie ogranicza w żaden sposób gości, a na filmie daje efekt naturalności. Była to bardzo miła i efektywna współpraca. Dziękujemy za spełnienie naszych oczekiwań i stworzenie tak wspaniałego filmu, który przenosi nas w atmosferę tamtego dnia.
  Joanna i Piotr

  Joanna Stegenda-Lisik grudzień 31
 • Bardzo dziękujemy Cinema Wilk za wspaniały film. Pokładaliśmy w nich spore nadzieje i się nie zawiedliśmy. Wszystko jest takie, jak sobie wymarzyliśmy. Uwiecznili nasze wspomnienia najlepiej, jak było to tylko możliwe. Każdemu polecamy Cinema Wilk. Gdy oglądamy nasz film ze ślubu jest on fantastycznym przeżyciem i na wszystkich robi wrażenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Gorąco im dziękujemy i polecamy innym przyszłym parom młodym. Na pewno się nie zawiedziecie!

  Karolina i Łukasz październik 01
 • Serdeczne podziękowania dla Cinema Wilk za stworzenie najpiękniejszej pamiątki ślubnej jaką mogliśmy sobie wymarzyć! Profesjonalizm, dyspozycyjności, ogromne doświadczenie i otwartości to cechy charakteryzujące Kingę i Łukasza z którymi mieliśmy przyjemność współpracować podczas naszego ślubu. Dziękujemy za cierpliwość, dobre rady, tolerancje, a szczególnie za efekt końcowy i uchwycone emocje ;-)


  Ania i Michał

  Anna Mazurek sierpień 07
 • Gorąco dziękujemy za piękny film ze ślubu na Rodos, który podkreślił wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia. Świetne pomysły na scenerie, wyczucie, smak, klasa oraz cierpliwość :) Pan Łukasz jest osobą pracowitą, serdeczną, miłą i komunikatywną. Wszystko działo się spontanicznie i na luzie. Dziękujemy jeszcze raz ! :)

  Monika i Tomek sierpień 02

Skomentuj