logo2

O nas

Film – w każdej formie, metrażu i gatunku - nakręcił nas na swoją szpulę już dawno. To nasza pasja i wszystko kołuje wokół niej.
Łącznie z naszymi kamerami, aparatami, dronami i przede wszystkim pomysłami. Bo każdy film to idea, która powinna być oryginalna.
Mamy podstawy, by się z tym mierzyć, bo za nami Mistrzowska Szkoła Reżyserii Andrzeja Wajdy, gdzie mentorami byli: sam laureat Oscara, niesamowity Wojciech Marczewski, mistrz dokumentu Marcel Łoziński i niezapomniani - Edward Żebrowski i Stanisław Różewicz.
Pracowaliśmy dla wszystkich kanałów Discovery jako copywriterzy i jako scenarzyści Telewizji Polskiej – między innymi przy takich programach jak „Łossskot" i „Hurtownia książek". Można też odnotować zrealizowane relacje z wielu ważnych festiwali filmowych, spoty dla partii politycznych, reklamy. To nasze scenariusze zostały wybrane do reklamy społecznej, która zachęcała do głosowania za wejściem do UE. Jeden z naszych filmów trafił też na największy festiwal filmów dokumentalnych w Toronto. Nie boimy się także podejmować indywidualnych zleceń takich jak eventy, spotkania firmowe, targi czy nawet wydarzenia stricte rodzinne. Gwarantujemy, ze każda klatka stanie się wolnym pomysłem, który przeniesie się na radość naszych Klientów. Może nie wiemy jaka jest prawda czasu, ale doskonale orientujemy się na czym polega prawda ekranu. Na Waszym zadowoleniu. Zapraszamy przed nasze obiektywy, które dzięki naszemu zaangażowaniu,
doświadczeniu i wiedzy będą potrafiły Was ująć.
 
Nie można zakończyć naszej tekstowej prezentacji inaczej niż: DO ZOBACZENIA! To się naprawdę ogląda!
 
 
Zespół CINEMA WILK
/ Łukasz, Kinga, Rafał i Robert